Na terenie dzielnicy Białołęka znajduje się 560 nazwanych ulic i placów. Według członu odróżniającego w nazwie można wyróżnić wśród nich:
- 550 "ulic",
- 1 "aleja",
- 2 "pasaże",
- 2 "place",
- 4 "ronda",
- 1 "trakt".
9 białołęckich ulic leży jednocześnie na terenie dwóch lub więcej dzielnic: Annopol, Głębocka, Kopijników, Marywilska, Modlińska, Ostródzka, Pisankowa, Słońska, Wenecka.
Lista[]
Spis ulic Białołęki wg liter: 0-9 A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
- Zobacz też uwagi do spisu ulic.
0-9
- 15 Sierpnia
A
- Aluzyjna
- Ambaras
- Anecińska
- Anilinowa
- Animuszu
- Annopol
- Antalla
- Arkony
- Aroniowa
- Astrowa
- Atrakcyjna
- Atutowa
B
- Babinicza
- Bałtycka
- Barei
- Barszczewskiej
- Basetli
- Beksińskiego
- Belliniego
- Berensona
- Białołęcka
- Bieszczadzka
- Billewicza
- Błonie
- Bobrowa
- Bociani Zakątek, plac
- Boczańska
- Bogoriów
- Bohaterów
- Bohuna
- Borecka
- Botewa
- Braci Zawadzkich
- Bramka
- Braniewska
- Bruszewska
- Brzeziny
- Brzezińska
- Brzozowy Zagajnik
- Bukowska
C
- Calineczki
- Callas
- Ceglana
- Celtów
- Ceramiczna
- Chęcińska
- Chlebowa
- Chlubna
- Chudoby
- Cichy Zakątek
- Ciechanowska
- Cieplińskiego, rondo
- Cieślewskich
- Ciołkosza
- Ciupagi
- Corellego
- Cudna
- Cudne Manowce
- Cytadeli
- Cytrusowa
- Czajki
- Czarnocińska
- Czarodzieja
- Czarująca
- Czeremchowa
- Czołowa
- Czterolistnej Koniczynki
- Czystej Wody
Ć
- Ćmielowska
- Ćwiklińskiej
D
- Daniszewska
- Danusi
- Delfina
- Derby
- Deseniowa
- Dębinki
- Dębowa
- Dionizosa
- Długi Kąt
- Długorzeczna
- Dobka z Oleśnicy
- Dołowa
- Dorodna
- Drogowa
- Drożdżowa
- Dróżka
- Druciana
- Dudka
- Duninów
- Dwusieczna
- Dylewska
- Dyliżansowa
- Dynamiczna
- Dziatwy
- Dzierzgońska
- Dzikiego Wina
- Dzikiej Kaczki
- Dziwna
E
- Echa Leśne
- Ekspresowa
- Elektronowa
- Elfów
- Epopei
- Erazma z Zakroczymia
- Eskimoska
F
- Fajna
- Familijna
- Fantastyczna
- Faradaya
- Fleminga
- Fletniowa
- Flisaków
- Forsycji
- Fortel
- Frachtowa
G
- Gaik
- Gąsiorowskiej
- Geodezyjna
- Geograficzna
- Geometryczna
- Gerberowa
- Gębicka
- Gitarowa
- Gladioli
- Głębocka
- Główna
- Gołdapska
- Gościnna
- Gozdawitów
- Grenlandzka
- Grudowska
- Gryfitów
- Grzymalitów
- Guńki
H
- Hajduczka
- Hałabały
- Hemara
- Henrykowska
- Huczna
- Husa
I
- Igrzyskowa
- Inna
- Inowłodzka
- Insurekcji
- Internetowa
J
- Jabłoni
- Jagmina
- Jarzębinowa
- Jasiniec
- Jelonka
- Jesiennych Liści
- Jeżowa
- Jeżowskiego
- Jędrzejowskiego
- Juranda ze Spychowa
K
- Kabrioletu
- Kaczorowa
- Kaflowa
- Kalendarzowa
- Kalenicka
- Kaliny
- Kamińskiego
- Kamykowa
- Karnicka
- Kartograficzna
- Kasztanowa
- Kaweckiej
- Kawki
- Kawkowizna
- Kazuńska
- Kącik
- Kątskiego
- Kąty Grodziskie
- Ketlinga
- Kępa Tarchomińska
- Kibiców
- Kiersnowskiego
- Klasyków
- Klembowska
- Kłosowa
- Kniei
- Kobiałka
- Kobierzycka
- Kołacińska
- Kominkowa
- Kondrackiego, rondo
- Konik Polny
- Konturowa
- Konwaliowa
- Kopijników
- Kosobudzka
- Kośby
- Kościeszów
- Kowalczyka
- Koziołka
- Kroczewska
- Krokwi
- Krzemienna
- Krzyżówki
- Książkowa
- Księcia Jaremy
- Ku Rzece
- Kuklińskiego, aleja
- Kukuczki
- Kumaka
- Kupiecka
- Kuszników
- Kwietniowa
L
- Landwarowska
- Lapońska
- Laurowa
- Leliwitów
- Lemiesz
- Leszczynowa
- Leśnej Polanki
- Leśny Potok
- Lewandów
- Liczydło
- Lidzbarska
- Lubawska
- Lubczyka
- Lucynowska
Ł
- Łanowa
- Ławnicza
- Łazanowicka
- Łazy
- Łącząca
- Łączna
- Łąkowa
- Łopianowa
- Łosia
- Łuczników
- Łuczywo
M
- Maciejewskiego
- Maćka z Bogdańca
- Magiczna
- Majewskiej
- Majolikowa
- Majorki
- Maluchów
- Małego Księcia
- Małego Rycerza
- Małej Brzozy
- Małej Brzozy, rondo
- Małej Żabki
- Małopolska
- Małych Dębów
- Mańkowska
- Marcelińska
- Marchołta
- Marcina z Wrocimowic
- Marii Magdaleny
- Marmurowa
- Marywilska
- Masztowa
- Mazurska
- Mehoffera
- Messal
- Michałówek
- Mielnicka
- Międzyrzecze
- Miętowa
- Mikołaja z Długolasu
- Milenijna
- Mirabelki
- Mirocińska
- Misia Uszatka
- Mławska
- Młyńska
- Mochtyńska
- Modlińska
- Monteverdiego
- Morelowa
- Morwowa
- Myśliborska
- Myśliwska
N
- Na Przełaj
- Nad Rzeczką
- Nadwiślański, trakt
- Nagodziców
- Nastawnicza
- Negri
- Nowiny
- Nowodworska
- Nurmiego
O
- Obrazkowa
- Obrębowa
- Oczary
- Oczeretu
- Odkryta
- Odlewnicza
- Odłogi
- Ogniskowa
- Ogrody Przyjaciół
- Ojca Aniceta
- Okienko
- Oknicka
- Okrągła
- Oleńki
- Olesin
- Olsztyńska
- Ołówkowa
- Operowa
- Opłotki
- Orchowiecka
- Ordonówny
- Ornecka
- Osiedle
- Osieki
- Ostoja
- Ostródzka
- Osuchowska
- Osvátha, rondo
- Owoców Leśnych
P
- Pajdaka
- Palestera
- Pałuków
- Pancera
- Pani na Wiśniewie
- Papieska
- Parcelacyjna
- Parowozowa
- Pasieki
- Pasłęcka
- Pavarottiego
- Perkusyjna
- Piasta Kołodzieja
- Picassa
- Piechocka
- Piknikowa
- Pionierów
- Pisankowa
- Piskląt
- Piwoniowa
- Platanowa
- Płaska
- Płochocińska
- Płudowska
- Płużnicka
- Płytowa
- Pochyła
- Pocztowa
- Podgórna
- Podkładowa
- Podłużna
- Podróżnicza
- Podwójna
- Poetów
- Polnego Wiatru
- Polnych Kwiatów
- Połączona
- Połoniny
- Pomianowska
- Pomorska
- Porajów
- Porannej Rosy
- Poręby
- Portowa
- Porzeczkowa
- Pośrednia
- Powałów
- Produkcyjna
- Proletariatczyków
- Prowansalska
- Przaśna
- Prząśniczek
- Przejezdna
- Przemian
- Przeździecka
- Przy Kanale
- Przy Trasie
- Przydrożna
- Przyjazna
- Przykoszarowa
- Przylesie
- Przyrodnicza
- Przyrzecze
- Przytulna
- Pstra
- Pszczela
- Pszczółki Mai
- Pszeniczna
- Pucciniego
- Pułaskiego
R
- Raciborska
- Rajgrasowa
- Reniferowa
- Rodowa
- Rossiniego
- Rozewska
- Rozłączona
- Różopole
- Ruciańska
- Ruskowy Bród
- Rustykalna
- Rybacka
- Rzędziana
S
- Sadkowska
- Samosiejki
- Samowarowa
- Sarenki
- Sąsiedzka
- Scarlattiego
- Semaforowa
- Sianokosów
- Sieczna
- Sielska
- Skarbka z Gór
- Skierdowska
- Skośna
- Skrzatów
- Skuterowa
- Sławika, pasaż
- Słodka
- Słonecznego Poranka
- Słońska
- Smugowa
- Soczewkowa
- Sortowa
- Spadkowa
- Spedycyjna
- Spichrzowa
- Sprawna
- Srebrnogórska
- Starego Dębu
- Starej Gruszy
- Staropolska
- Starowiślna
- Stary Dwór
- Stasinek
- Stągiewna
- Štefánika
- Stębarska
- Stogi
- Stojowskiego
- Strumykowa
- Strunowa
- Strzybnicka
- Stuletnia
- Stumilowy Las
- Suchocińska
- Sygnałowa
- Sygnetowa
- Szafirków
- Szafrańców
- Szałasa
- Szałwiowa
- Szamocin
- Szamotulska
- Szawelska
- Szczerbca
- Szczęśliwa
- Szczupacza
- Szklarniowa
- Szlachecka
- Szumiących Traw
- Szydłowiecka
- Szynowa
Ś
- Ścieżka
- Ślepa
- Śliwkowa
- Śpiewaków
- Śreniawitów
- Światowida
- Światowida, plac
- Świderska
- Świerkowa
- Świętosławskiego
T
- Tajemna
- Talarowa
- Tapetowa
- Tarasowa
- Tetmajera
- Tłuchowska
- Topolowa
- Toporczyków
- Traszki
- Trąby
- Truskawkowa
- Twórcza
- Tymotki
U
- Uczniowska
- Ugorek
- Uniwersału
- Uzdowska
V
- van Gogha
- Vargi, pasaż
- Verdiego
- Vivaldiego
W
- Wadowicka
- Waligóry
- Wałuszewska
- Warmińska
- Wartka
- Warzelnicza
- Wąska
- Wczele
- Wenecka
- Werandowa
- Weteranów
- Widna
- Wieliszewska
- Wielkiego Dębu
- Wierzbiny
- Wikingów
- Wiklinowa
- Wilczej Łąki
- Wilkowiecka
- Winorośli
- Wiolonczeli
- Wiślana Kępa
- Wiśniowy Sad
- Wittiga
- Włodkowica
- Wojdyńska
- Wspaniała
- Współczesna
- Wyganowska
- Wykrot
- Wyrzykowskiego
- Wyspiarska
- Wyszkowska
Z
- Zabłocka
- Zagaje
- Zagrodecka
- Zakątna
- Zakręcona
- Zamknięta
- Zamożna
- Zapłotek
- Zarzecze
- Zasieki
- Zaskrońca
- Zaułek
- Zawiślańska
- Zbożowa
- Zbyszka z Bogdańca
- Zbytki
- Zdziarska
- Zegarynki
- Zielony Zagajnik
- Zielonych Traw
- Ziołowa
- Złotej Rybki
- Złotokwiatu
- Złotych Dębów
- Zmyślona
- Zręby
- Zyndrama z Maszkowic
Ż
- Żeglugi Wiślanej
- Żerańska
- Żiżki
- Żółta
- Żubowiecka
- Żużlowa
- Życzliwa
- Żyrardowska
- Żywiczna
Źródło[]
- Nazewnictwo, obiekty, serwis Urzędu m.st. Warszawy. Dostęp 6 stycznia 2024 r.
Zobacz też[]
Spis ulic Warszawy według dzielnic: |
Bemowo • Białołęka • Bielany • Mokotów • Ochota • Praga-Południe • Praga-Północ • Rembertów • Śródmieście • Targówek • Ursus • Ursynów • Wawer • Wesoła • Wilanów • Włochy • Wola • Żoliborz |