Trasa linii 73 obowiązująca dla niej przed likwidacją 31 sierpnia 2009, przejazd między krańcami zajmował jej rozkładowo około 45 minut, a kursowała co 10 minut w godzinach szczytu oraz co 15 minut poza szczytem i w dni wolne.
Ulice[]
Metro Młociny – Nocznickiego – Wólczyńska – Broniewskiego – al. Jana Pawła II – Słomińskiego – Most Gdański – Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – Kijowska – Dworzec Wschodni (Kijowska)
Przystanki[]
- Metro Młociny
- Metro Młociny (tylko w kierunku Dworca Wschodniego)
- Metro Młociny
- Nocznickiego
- Popiela
- Bogusławskiego
- Cmentarz Wawrzyszewski
- Aspekt
- Aleja Reymonta
- Piaski
- Duracza
- Park Olszyna
- Włościańska
- Sady Żoliborskie
- Plac Grunwaldzki
- Rondo Radosława
- Baseny Inflancka
- Dworzec Gdański
- Park Traugutta
- Most Gdański
- Wybrzeże Helskie
- Rondo Starzyńskiego
- Plac Hallera
- Ratuszowa-Zoo
- Dworzec Wileński
- Ząbkowska
- Kijowska
- Dworzec Wschodni (Kijowska)