/26/ | Czas jazdy (min): min – max 47 – 56 |
co 8 – 12 – 15 minut |
26 – linia tramwajowa zwykła (rozkład jazdy), która kursuje z Osiedla Górczewska na Wiatraczną. Linię obsługują zajezdnie tramwajowe Wola i Żoliborz.
Historia
Linia "26" została po raz pierwszy uruchomiona 23 czerwca 1940 roku po przywróceniu kursów tramwajowych na Marymont wzdłuż zamkniętego przed wojną torowiska na ul. Potockiej, linia "26" tamtędy z pętli Marymont przez Słowackiego , Mickiewicza, Bonifraterską, Franciszkańską i Gęsią do krańca u zbiegu z ul. Dziką. Wkrótce linię wydłużono dalej na zachód do ul. Okopowej, jednak w listopadzie, w związku z utworzeniem getta warszawskiego, skrócono ją do Placu Krasińskich. Zlikwidowano ją 21 września 1941 roku, a trasę przejęły linie 4 i 14.
Kolejny raz linię "26" uruchomiono 1 czerwca 1942 roku w wyniku zmiany oznaczenia linii 6 z jednoczesnym wydłużeniem trasy, "dwudziestka szóstka" pojechała wtedy z Cmentarza Bródnowskiego wzdłuż Świętego Wincentego, 11 Listopada, Konopackiej, Wileńskiej, Targowej, al. Zielenieckiej, Alej Jerozolimskich, Alej Ujazdowskich, Bagateli i Puławskiej na Wierzbno, a w 1943 na Służew. W takim stanie linia dotrwała do wybuchu powstania warszawskiego. Już po wojnie linia "26" powróciła 22 grudnia 1946 roku na trasie spod Zajezdni Rakowiec przez Opaczewską i Grójecką na plac Narutowicza. Zlikwidowano ją w 1948 roku w związku z przekuwaniem torów oraz decyzją o ostatecznej likwidacji zajezdni tramwajowej na ul. Opaczewskiej.
Linia "26" powróciła na tory 22 lipca 1949 roku w związku z otwarciem Trasy W-Z i pojechała wtedy z pętli Staszica przez al. Świerczewskiego, Targową i Kijowską na Dworzec Wschodni, jednak już w miesiąc później wydłużono jej trasę przez Grochowską na Wiatraczną, a w 1950 roku na zachód na Cmentarz Wolski. Bez zmian linia dotrwała aż do 1992 roku, kiedy to po oddaniu do użytku nowego torowiska wzdłuż ul. Powstańców Śląskich oraz ul. Górczewskiej pojechała do nowej pętli Osiedle Górczewska. Od tego czasu, nie licząc tymczasowych korekt spowodowanych remontami, ani razu nie zmieniła swojej trasy.
W związku z budową stacji metra Dworzec Wileński od 1 października 2011 roku linia została skierowana na trasę przez ul. 11 Listopada i ul. Odrowąża na Annopol, a na odcinku Metro Ratusz Arsenał – Wiatraczna zastąpiła ją linia autobusowa 226. Od 25 października 2014 roku, po przywróceniu ruchu tramwajowego na ul. Targowej, linia "26" powróciła na dawną trasę przez ul. Grochowską na Wiatraczną, a linię 226 zlikwidowano. Dn. 25 czerwca linia pojechała trasą 18 do Zbawiciela i 14 do Narutowicza gdzie 26 miało pętlę, a 26.06 linia została skrócona do Metro Ratusz Arsenał z powodu remontu trambuspasa na WZ. Dnia 29 lipca 2017 roku, w związku z demontażem rozjazdu nakładkowego w al. Solidarności, linię puszczono przez pl. Bankowy, Marszałkowską, pl. Konstytucji, pl. Zbawiciela, Nowowiejską, Krzywickiego i Filtrową na Plac Narutowicza. Dzień później linia wróciła na trasę podstawową (Osiedle Górczewska - Wiatraczna).
Trasa
ostatnio zmieniana 25 października 2014
Ulice
Osiedle Górczewska - Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - al. Solidarności - Most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Wiatraczna
Przystanki
Osiedle Górczewska
Klemensiewicza
Bemowo-Ratusz
Czumy
Plac Kasztelański
Hala Wola
Synów Pułku
Ciepłownia Wola
Połczyńska Parking P+R (tylko w dni robocze)
Fort Wola
Sowińskiego
Reduta Wolska
Cmentarz Prawosławny
Elekcyjna
Osiedle Wolska
Sokołowska
Płocka
Zajezdnia Wola
Okopowa
Wola-Ratusz
Kino Femina
Metro Ratusz Arsenał
Stare Miasto
Park Praski
Dworzec Wileński
Ząbkowska
Kijowska
Aleja Zieleniecka
Lubelska
Bliska
Gocławska
Praga Południe-Ratusz
Międzyborska
Kickiego
Wiatraczna
Wiatraczna
Galeria
Linki zewnętrzne