Warszawikia
17 Postów
CafeKaskada.
Rafał Wodzicki

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 2/11/2019

103,9 fm

Co to za radio na 103,9 fm? Znalazłem je i ani nie znalzałem tam, jak się nazywa, ani w internecie, czy ktoś wie, co to za radio?

0 1
• 2/9/2019

Błąd

W artykule pisze, że dwa ostatnie znaki to ZAWSZE cyfry, a pierwsza to litera bądź cyfra. Prawdą jest, że może wystąpić sytuacji, że pierwsze dwa znaki to litery, a ostatnia to cyfra. Tak się gdy np. jest utrudnienie czasowe na lini kolejowej nr 7 i jest linia zastępcza, strefowa, czyli ZS7.

0 0
• 12/23/2018

DerbyBus

Witam, ostatnio przeczytałem artykuł o Osiedlu Derby, dowiedziałem się, że w 2004 roku na osiedle dowoziła prywatna linia DerbyBus, kursująca na trasie Skarbka z Gór - Rembielińska, problem w tym, ze po długim szukaniu wciąż nie znalazłem jej trasy, jeśli ktoś ją zna, lub zna stronę gdzie jest podana proszę o odpowiedź. W przypadku podawania strony prosił bym o niepodawanie linków w stylu [Link], [Strona] itp. Dziękuję.


~CafeKaskada

0 0
• 10/11/2018

Spam w dziale filmy

Wszystkie pliki utworzone przez tego użytkownika powinny zostać usunięte, bo to spam.


https://warszawa.wikia.com/wiki/Specjalna:Wkład/Msusondysd6234

Wkład/Msusondysd6234 Wszystko o Warszawie
0 1
• 8/14/2018

Dzielnice a osiedla

Ostatnio poprawiono mi kategorie przy haśle Skaryszew (nie poprawiono tego co trzeba), gdzie Skaryszew jest dzielnicą, a nie osiedlem. A dzielnice administracyjne to rzecz marginalna. Jestem ekspertem, a tu poprawia się na źle, jak wszędzie. Zamiast propagować tu rzeczy dobre. Tu mój tekst na ten temat: http://grochowniepragapd.blox.pl/2017/02/Dzielnica-slowo-wieloznaczne.html
Dzielnica - słowo wieloznaczne...
Dzielnica - słowo wieloznaczne... GROCHÓW nie Praga Pd. - PRAGA nie Pn.
0 1
• 8/6/2018

pomoc sąsiedzka na osiedlu Ostrobramska

poszukuję w ramach pomocy osobę, która by mi pomogła przy regulacji i ewentualnej naprawy maszyny do szycia, Łucznik 466
0 0
• 6/4/2018

Nowy szablon...

Hej, od pewnego czasu na tej stronie pojawia się coraz więcej stron na temat krańców autobusowych... a może by tak utworzyć nowy szablon specjalnie dla nich???
~Natolinsky2
0 0
• 5/2/2018

Przyłączenie Wesołej bez dostosowania nazw ulic

To zdemolowanie systemu, który powoduje chaos i niebezpieczny precedens.. Tak naprawdę nazwy nie powinny się powtarzać w obrębie aglomeracji. Nie powinno się np. nadawać nazwy Cyraneczki, jeśli taka ulica jest w Warszawie.
0 0
• 3/10/2018

Błędy

Gdzie Zabraniecka na Pradze południe?
Aha i nie ma ulicy zatylnej. Pozdrawiam
0 1
• 2/21/2018

To absurd, żeby dominowały węzły przystankowe wypierając wszystko.

Należy pamiętać, że komunikacja miejska to tylko dodatek do historii Warszawy. Sam jestem transportowcem, ale też historykiem i redaktorem. Są ważne rzeczy z dziedziny transportu, jak dworce, średnica, czy mosty, ale nie można przesadzać.
0 4
• 11/13/2017

szukam willi Maria Aleksandra

Witam, wiem, że na terenie dawnego Podkaczego Dołu - teraz Wiśniowej Góry była willa Maria Aleksandra. Mieszkam daleko od Warszawy. Czy ktoś z Państwa orientuje się, czy ta willa nadal istnieje? jeśli tak, to czy można ją jakoś bliżej umiejscowić?
0 0
• 10/7/2017

Przypisy

Jak tworzy się przypisy?
0 1
• 8/21/2017

Welcome to Discussions!

This is the place to talk about your favorite topic, to share news, theories, ideas, and to connect with others. The content from your Forum has been converted to Discussions posts, so nothing has been lost.

To learn more about what you can do here, check out http://community.wikia.com/wiki/Help:Discussions

If you're an admin on this community, read more about how you can customize your Discussions and set up guidelines for contributors: http://community.wikia.com/wiki/Help:Admin_and_Moderator_Tools_in_Discussions

Have fun!
0 0
Użytkownik FANDOMU
• 11/22/2016

zegar na p+r al.krakowska

dlaczego nie ma zegara przy wejsciu na p+r al.krakowska, w gablotach, które nie są podświetlone nie widac wieczorem rozkładów jazdy, w gablotach jest tyle miejsca, ze mozna powiększyc te rozklady jazdy do duzych rozmiarow-osoby starsze i słabo widzace beda zadowolone
0 0
Użytkownik FANDOMU
• 4/17/2016

ul. Piotra Cichonia

Pomiędzy ul. Emilii Plater i Chałbińskiego przebiega równoległa do nich ulica Piotra Cichonia, łączy ulice Hożą i Wspólną. Moje pytanie - kto to był (lub jest) Piotr Cichoń. Nic nie udało mi się wygooglować, czy ktoś może coś podpowiedzieć?
0 2
Użytkownik FANDOMU
• 10/8/2015

Jez. Balaton

Dlaczego zdemontowano siłownię nad Balatonem. A poza tym w coraz gorszym stanie jest kanałek, który jest nieczyszczony, zarośnięty i wygląda to koszmarnie a tak było pięknie. Obok park zadbany, czy nie ma się kto tym zająć -wstyd
0 0
• 10/5/2015

Czy ktoś ogarnie zmiany w komunikacji,np.tramwaje?

Linia nr 1 jedzie z Banacha do Namysłowskiej,linia nr 6 po remoncie jedzie do Gocławka z Metra Młocin.
0 1